0

Poyraz WEB, üyeleriyle ilgili bilgilerin nasıl kullanıldığı ve paylaşıldığının üyeleri için ne kadar önemli olduğunun sorumluluğu ve bilincindedir.

Poyraz WEB, sitesinde yayınlanan ve şu anda okumakta olduğunuz Gizlilik Sözleşmesi adı altındaki bu beyan, gizlilik politikamıza dair açıklamalar içermektedir. Poyraz WEB, şuan sitemizi ziyaret etmekle, bu gizlilik beyanında belirtilen uygulamaları kabul etmiş ve bunlara uymayı taahhüt etmiş sayılırsınız.

Kişisel Bilgileriniz, Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı ve Güvenliği

Poyraz WEB, şuan sitemizde yer alan  sipariş formları vasıtasıyla adınızı, e-posta adresinizi, telefon numaralarınızı kendi isteğiniz dahilinde vermenizi talep etmektedir.

Poyraz WEB, yukarıda sıralanan kişisel bilgilerinizi; web sitesi üzerinden talebinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi layıkıyla sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, ürün ve hizmetleri hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetler hakkında sizi haberdar etmek, yeni ürünler önermek ve ürün siparişlerinizle ilgili olarak 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanmaktadır.

Otomatik Bilgiler, Otomatik Bilgilerin Kullanımı ve Güvenliği

poyraz.web.tr, sizi tanımlamaya yardım etmek, sunucumuzda yaşanabilecek olası problemleri teşhis etmek ve web sitemizi yönetmek amacıyla IP adresinizi kullanmaktadır.
Sitemizde şuan bulunan tüm talep formları direk müşteri temsilcimizin mail adreslerine tanımlıdır. Doldurduğunuz bilgiler mail olarak bize gelir. Talep formlarımızda Müşteri IDleri, Telefon numarası, E-Posta Adresiniz, Alan Adı Domain URLsi ve kısa bir not girmenizi ister. Mailleri aldıkdan sonra Bilgisayarımızda kurulu olan müşteri kayıt sistemine yüklenir. Müşteri IDleri telefon veya birebir görüşme sonrası size verilmektedir. Bunun haricinde sizden farklı bir bilgi sormaz. Poyraz WEB sitemizde şifremi unuttum veya hesabımı çaldırdım gibi üzücü sorunlarla karşılaşmazsınız. Burada site içi üyelik ve şifreye gerek yoktur. Birebir telefon, e-posta, whatsapp veya ofis içi görüşmelerle çalışmaktayız.

Kredi Kartı Bilgileriniz ve Bilgilerinizin Güvenliği

Elektronik ortamda görüşme ve sipariş yapacaksanız sitemizdeki talep formunu doldurmanız yeterlidir. Gönderdiğiniz talep formundaki bilgileriniz müşteri kayıt sistemimize yüklenir ve sizinle irtibata geçeriz. Ürünü canlı olarak demo görebilmeniz için demo linki isteyebilirsiniz. Demo hesabınızı 24 saat 1 gün kontrol edebilir üründen memnun kalırsanız ödeme işlemi EFT/HAVALE veya kullandığınız herhangi bir banka kartı ile ödeme yapmanız mümkündür. Anlaşmalı bankalarımız ile 3D Secure güvenli ödeme sistemleri, İyzico veya Shopier gibi alternatif online ödeme sistemleride mevcuttur. Ödeme şekline karar verdiğinizde Yine sistemde tanımlı olan E-Posta adresinize ödeme linki gönderilecektir. Ödediğiniz tutar yaklaşık 1 dk içinde ekrana yansır ve tüm kurulum ve düzenleme işlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirip size teslim ederiz. Banka bilgileriniz kesinlikle yedeklenmez birebir müşteri ve banka sistemi arasında gerçekleşir.