Poyraz WEB 2005 yılında Ankara’da kurulmuştur.  bireysel ve şirket müşterilerine yüksek kalitede yazılım ve reklam hizmeti vermektedir. Ekip üyeleri 2 ve 4 yıllık Kendi alanlarında eğitimlerini en iyi şekilde almış sertifika ve ödül kazanmış arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.

Bu sektörde gelişmeleri ve teknolojiyi aktif takip eden, yaptığı işi benimseyen,yenilikçi, dinamik, ekibiyle yüzlerce Kişi ve Firmaya hizmet vermektedir.

Yaptığımız tüm iş çeşitlerinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak bu sayede müşterilerimiz ile uzun yıllar keyifli ticari ilişkilerde olmak asıl hedefimizdir.

5850+ Web Tasarım

16+ Web Yazılım

25+ SEO Hizmeti

PWT nasıl çalışıyor?

 

Disiplinli ve Düzenli bir çalışma

İlk olarak Sizin fikir ve isteklerinizi dinler Buna göre bir çalışma programı düzenleriz. Hedef kitlenize ve projenizin verimliliği için analiz sonrası planlar oluşturup hayal gücümüzün desteğiyle özgün bir tasarım ile farklı olmanızı sağlayacak bir iş ortaya çıkartırız.

 

Güvenmek herşeyden önemlidir.

Dürüstlük, samimiyet ve arkadaşca fikir paylaşımı ile yapılan bir iş anlayışımız var. Tabiki yaptığımız işin karşılığında para kazanıyoruz. Fakat verdiğimiz her sözü tuttuk. Size satış yapana kadar değil Müşterileriniz sizi arayana kadar yanınızdayız! sözümüz sözdür!

Poyraz WEB veri merkezi

Üst Düzey Güvenlik Sistemi
Tüm projeleriniz üst düzey güvenlik de korunmaktadır.
Responsive Tasarımlar
Tüm cihazlarda uyumlu çalışan web site tasarımları.
Hazır Paket Arşivleri
Tek tıklamayla hazır kurulum ve düzenleme araçları.
Bakım ve Onarım Araçları
Hatalı kullanımlarda bakım onarım servisleri.
7/24 Saat Canlı Destek
Müşteri hizmetlerimiz daima yardıma hazır.
Ücretsiz Güncelleme
Son teknolojiye uyum sağlayan güncellemeler.