Sitemizdeki her bir hizmetin teslim süresi farklılık gösterebilir. Ödeme seçenekleri olarak şuanda aktif kullandığımız Ödeal, iyzico, shopier PayTR gibi güvenilir servisler üzerinden kredi kartı ile alışveriş yapabilir dilerseniz EFT/HAVALE olarak da ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Satışını yaptığımız Reklam ve Yazılım gibi Dijital ürünlerimizin bizden kaynaklı bir aksilik veya maduriyet olması durumunda %100 para iade garantisi veriyoruz.

Şu anda sitemizde bulunan alan adı sorgulama sistemi sadece bilgilendirmek için yapıldı. Domain satış hizmetimiz bulunmamaktadır. Fakat müşterilerimizin talebi üzerine biz sizin yerinize tercih ettiğiniz veya bizim tavsiye ettiğimiz ihs.com.tr, isimtescil.net, godaddy.com gibi ünlü domain firmalarından satın alıp paneli size teslim ediyoruz.

Hosting, Reseller, Vps gibi barındırma hizmetini sadece web sitesi ve yazılım yaptığımız müşterilerimize sunmaktayız. Bunun haricinde dışarıya bağlı kalan Bireysel veya firmalara ne yazıkki barındırma desteğimiz yoktur.